LIVE2LEAD 2020 RAHVUSVAHELISED PEAESINEJAD AVALDATUD

Live2Lead on iga-aastane üritus, mida kantakse reaalajas üle Atlantast sadadele kogukondadele üle maailma. See on üritus, mille eesmärk on pakkuda kõikjal teadlikele, aktiivsetele liidritele parimaid eestvedamise alaseid teadmisi.

Selle aasta väärikas nimekiri on teie ees ja ekraanide vahendusel saab konverentsist osa Eestis 24. jaanuaril 2020 Apollo kinos Mustamäe keskuses. Vestluspaneelis astuvad üles Eesti juhtivad ettevõtjad.

2020. AASTA ÜRITUSE ESINEJAD

JOHN C. MAXWELL
New York Timesi juhtiv bestsellerite autor, treener ja esineja

John C. Maxwell, New York Timesi juhtiv bestsellerite autor, treener ja esineja, kes on müünud üle 30 miljoni raamatu, on saanud American Management Association@-i kõige parema ärivaldkonna juhi tiitli ja ajakirjadelt Business Insider ning Inc. maailma kõige mõjukama juhtimiseksperdi tiitli. Dr. Maxwell on samuti saanud Horatio Algeri preemia ja Luminary Leadership Networkilt Ema Teresa maailma rahu ja juhtimise preemia. Tema organisatsioonid – The John Maxwell Company, The John Maxwell Team, EQUIP ja John Maxwell Leadership Foundation – on koolitanud miljoneid juhte igast maailma riigist.
Lisateavet leiate tema kohta veebilehelt JohnMaxwell.com

 

ANGELA AHRENS
Ettevõtte Retail for Apple, Inc. endine juhtiv asepresident

Angela Ahrendts oli viimati ettevõtte Apple Retail vanem-asepresident Cupertinos (CA). Viie aasta jooksul integreeris ta Apple’i füüsilise ja digitaalse äritegevuse, luues sujuva klienditeekonna enam kui miljardile külastajale aastas. Enne Apple’iga liitumist töötas Angela ligi üheksa aastat Burberry tegevjuhina, kus tema eestvedamise keskendumine kultuurile, väärtustele ja positiivsele energiale kolmekordistasid äri ning neljakordistasid aktsiahinda. Forbes, Fortune ja BBC on nimetanud Angelat pidevalt maailma 100 parima juhi hulgas ning praegu kuulub ta ettevõtete Ralph Lauren Corp. ja Airbnb juhatusse ja on organisatsiooni Well heategevussuuna: vesi liige.

 

RACHEL HOLLIS
New York Timesi juhtiv bestsellerite autor ja ettevõtja

Rachel Hollis on New York Timesi ja USA Today juhtiv bestsellerite autor, tipptasemel ärialaste podcastide autor ja üks kõige nõutumaid motivatsioonikõnelejaid maailmas. Bestsellerite autorina ja tohutult eduka elustiili mõjutajana on ta loonud miljonitesse küündiva ülemaailmse sotsiaalmeedia fännibaasi. Motiveeriva energilise stiili ja ainulaadse võime tõttu naissoost sihtrühma elavdada ning julgustada on teda nimetatud „naiste Tony Robbinsiks” Ta on uhkusega nelja lapse töötav ema ja Texase mägismaal asuva väikelinna (mida Holliste pere oma koduks peab) suur fänn.

 

MARCUS BUCKINGHAM
Maailma tasemel teadlane ja mõtteliider

Marcus Buckingham on maailma tasemel teadlane ja mõtteliider, kes keskendub tugevuste esiletoomisele, soorituse parandamisele ning on tuleviku töömeetodite teerajaja. Tuginedes ligi kahe aastakümne pikkusele kogemusele organisatsiooni Gallup vanemteadurina, juhib ta praegu ADP ADP Research Institute’i visiooni inimeste + soorituse alaste uuringute juhina. Ta asutas 2006. aastal ettevõtte The Marcus Buckingham Company selge missiooniga: „tugevuste revolutsiooni” algatamiseks. Kõik algas nii, nagu revolutsioonid ikka, lihtsast ideest: kui inimesed veedavad suurema osa oma päevast tööl, kasutades oma parimaid andeid ja tegeledes oma lemmiktegevustega, tehes põhimõtteliselt täpselt seda, mida nad teha tahavad, siis võidavad sellest nii nemad ise kui ka nende organisatsioonid.

 

CHRIS HOGAN
Juhtiv kõneleja jõukuse suurendamise ja tööst sõltumatuse teemal

Chris Hogan on kirjutanud bestsellerid Everyday Millionaire ja Retire Inspired: It’s Not an Age. It’s a Financial Number. Hogan on töötanud üle kümne aasta ettevõttes Ramsey Solutions, levitades riigis finantstreeneri ja Ramsey persoonina lootuse ja rahalise meelerahu sõnumit. Hogan aitab inimestel oma podcasti Retire Inspired ja esinemiste kaudu tulevikku kavandada ning liikuda tööst vabanemise eesmärkide suunas.

 

TEHKE VALIK JUBA TÄNA! Registreeruge kohe Live2Leadil osalemiseks. Õppige hommikul maailmaklassi eestvedamise asjatundjatelt, olge valmis rakendama uut tegevuskava ja leidke endas liidrina uut indu ning pühendumust.

Kohtumiseni 24. jaanuaril 2020 Apollo kinos!