LIVE2LEAD 2021 rahvusvahelised esinejad

LIVE2LEAD on iga-aastane üritus, mida kantakse reaalajas üle Atlantast sadadele kogukondadele üle maailma. See on üritus, mille eesmärkon pakkuda kõikjal teadlikele, aktiivsetele liidritele parimaid eestvedamise alaseid teadmisi.

Selle aasta väärikas nimekiri on teie ees ja ekraanide vahendusel saab konverentsist osa Eestis 24. jaanuaril 2020 Apollo kinos Mustamäe keskuses. Vestluspaneelis astuvad üles Eesti juhtivad ettevõtjad.

MAAILMATASEMEL VÄLISESINEJAD

JOHN C. MAXWELL
New York Timesi juhtiv bestsellerite autor, treener ja esineja

John C. Maxwell, New York Timesi juhtiv bestsellerite autor, treener ja esineja, kes on müünud üle 30 miljoni raamatu, on saanud American Management Association@-i kõige parema ärivaldkonna juhi tiitli ja ajakirjadelt Business Insider ning Inc. maailma kõige mõjukama juhtimiseksperdi tiitli. Dr. Maxwell on samuti saanud Horatio Algeri preemia ja Luminary Leadership Networkilt Ema Teresa maailma rahu ja juhtimise preemia. Tema organisatsioonid – The John Maxwell Company, The John Maxwell Team, EQUIP ja John Maxwell Leadership Foundation – on koolitanud miljoneid juhte igast maailma riigist.
Lisateavet leiate tema kohta veebilehelt JohnMaxwell.com

 

ALAN MULALLY
Endine Boeing Commercial Airplanesi tegevjuht ning endine Ford Motor Company tegevjuht ja president

Alan Mulally oli aastatel 2006–2014 The Ford Motor Company president ja tegevjuht ning Fordi juhatuse liige. Mulally juhtimisel sai Fordist üks maailma juhtivaid autofirmasid ja USA juhtiv autode kaubamärk. Enne Fordiga liitumist töötas Mulally 37 aastat The Boeing Company juhtiva asepresidendina ja ettevõtete Boeing Commercial Airplanes ning Boeing Information, Space and Defense Systems presidendi ja tegevjuhina. Oma karjääri jooksul on Mulally olnud tuntud oma panuse, valdkonna eestvedamise ja teenimise poolest. Muu hulgas on talle antud FORTUNE’i maailma suurimate liidrite hulgas 3. koht, teda on nimetatud ajakirja TIME maailma kõige mõjukamate inimeste hulgas ja ajakiri Chief Executive on andnud talle maailma aasta tippjuhi tiitli. Mulally kuulub praegu Google’i, Carbon 3D ja Mayo Clinicu juhatusse.

 

CRAIG GROESCHEL
Populaarne New York Timesi kirjanik ja Life.Churchi pastor

Craig ja Amy Groeschel abiellusid 1991. aastal, neil on kuus last ja kolm väimeest: Catie ja tema abikaasa Andrew, Mandy ja tema abikaasa James, Anna ja tema abikaasa Luke, Sam, Stephen ja Joy. Craig ja Amy on ka Cole’i ja McKenna uhked vanavanemad.
Craig ja Amy alustasid Life.Churchiga 1996. aasta jaanuaris Edmondis, Oklahomas kahele autole mõeldud garaažis. Sellest ajast on Life.Church kasvanud kümnetesse paikadesse kogu Ameerika Ühendriikides, kuid nende missioon on jäänud samaks: juhtida inimesi nende teekonnal pühendunud Kristuse järgijateks. Life.Church on saanud tuntuks oma innovaatilise tehnoloogia kasutusega pühakirja levitamisel, esimese täielikult digitaalse kiriku käivitamisega 2006. aastal ja 2008. aastal rakendusega YouVersion, mis on kõige rohkem alla laaditud mobiilne piiblirakendus ajaloos.
Craig on populaarne New York Timesi raamatute autor, kes on kirjutanud väga mitmesugustel teemadel, muu hulgas kohtamistest ja abielust, sotsiaalmeediast, eesmärgist, suunast, kiriku juhtimisest ja paljust muust. Tema viimane raamat „Dangerous Prayers“ näitab, kuidas palvetada nii, et oleks võimalik õppida tundma oma hinge, murda harjumusi ja panna end järgima jumala seatud eesmärki.
Ühe kõige lugupeetuma kirikuliidrina kõneleb Craig sageli eestvedamist käsitlevatel üritustel ja konverentsidel kogu maailmas. Lisaks aktiivsele eestvedamise põhimõtetest ja strateegiast kirjutamisele ning rääkimisele on ta ka üks juhtimiskonverentsi Global Leadership Summit eestkõnelejaid ja juhib populaarset Craig Groescheli eestvedamise teemalist podcasti. Glassdoor on nimetanud teda üheks 10-st parimast juhist USA-s (väike- ja keskmiste ettevõtete hulgas) ja on nimetanud Life.Churchi parimaks töökohaks, kus tema eestvedamisel töötada.

 

KAT COLE
FOCUS Brandsi Põhja-Ameerika tootmisjuht

Kat Cole on FOCUS Brandsi Põhja-Ameerika tootmisjuht. Enne FOCUS Brandsi oli Kat ettevõtte Cinnabon, Inc. president ja 26-aastaselt Hootersi asepresident, mis teeb temast ühe noorima juhi restoraniketi ajaloos. Temast on kirjutanud The Wall Street Journal, The New York Times, Forbes, Fortune, Cosmopolitan ja paljud teised. Kat on esinenud ka CBS-is, CNNis, Bloomberg CNBC-s, MSNBE-s ja 2012. aastal Cinnabon Inc.-is töötamise ajal episoodis Undercover Boss.
Kat on grupi Changers of Commerce kaasasutaja. Tegemist on liikumise ja liidrite grupiga, kes leiavad, et raha teenimisel peab olema sügavam mõte ja et maailmale on vaja tuua sama palju kasu, kui ise kasumit teenida. Ta on ka juhtiva sotsiaalsete liikumiste agentuuri Be the Change Revolutions asutaja.
Kat Cole’i Twitteri tutvustus on järgmine: „Ühendatud-loovat-teadlikku-kogukonda arendav kapitalist, ärinõustaja, MBA, kohvi armastav krooniline õppija“, mis kirjeldab suurepäraselt tema lähenemist mentorlusele, nõustamisele ja investeerimisele, mida tema sotsiaalmeedia platvormide kaudu õpetatakse, lähenemist äritegevusele, tema kaubamärki ja isiklikku elu.
Ta on kõigis esinejate büroodes kõigi aegade populaarseim naissoost esineja. Kui John Maxwell kuulis teda jaanuaris ühel üritusel esinemas, mõistis ta kohe, et teda on Live2Leadile vaja.

 

STEVE HARVEY
Emmy® auhinna võitnud meelelahutaja, populaarne New York Timesi kirjanik, ärimees ja filantroop.

Juba noorena teadis Steve Harvey, et tahab esineda televisioonis. Ta hoidis oma unistusest kõvasti kinni, trotsides kõiki raskusi, millega kogelev afroameerika poiss 1960ndatel aastatel pidi rinda pistma, ja tema vankumatust eesmärgist sündis üks hr Harvey elufilosoofiatest: „Pead unistama suurelt ja uskuma, et saavutad edu.“

Hr Harvey alustas koomikukarjääri julge sammuga. Teda õhutati esinema 1985. aastal ühel avatud mikrofoniga komöödiaõhtul. Tema esitus tekitas furoori ja järgmisel päeval lahkus ta töölt ning asus oma unistust ellu viima. Kuid tee eduni ei olnud kerge. Ta jäi koduta, elas oma autos ja sõitis mööda riiki esinemiselt esinemisele. Ta ei jätnud siiski jonni. Täna tuntakse hr Harveyt Hollywoodi hõivatuima inimesena. Lisaks tööle raadios, laval ja ekraanil on ta ka pühendunud mentor ja motiveerija. Hr Harvey tõeline kirg on inimeste aitamine, millest sündis Steve and Marjorie Harvey Foundation – organisatsioon, mis aitab anda tuhandetele puudust kannatavatele lastele võimalusi edu saavutamiseks.

Hr Harvey asutas 2017. aastal ettevõtte Steve Harvey Global, mis keskendus meelelahutusliku ja motiveeriva materjali, toodete ning kogemuste loomisele ja pakkumisele ülemaailmsele publikule. 2019. aastal käivitas ta tulevastele liidritele, ettevõtjatele ja ettevõtjatest visionääridele mõeldud platvormi Vault Empowers. Steve ja tema naine Marjorie Harvey on pühendunud teineteisele ning oma seitsmele lapsele ja viiele lapselapsele, kelle üle hr Harvey on väga uhke.